Warning: Division by zero in /home/digita17/public_html/wp-content/plugins/page-links-single-page-option/addons/scrolling-pagination/scrolling-pagination-functions.php on line 47

ویژگی های ویندوز ۱۰

ویندوز 10 ، windows 10
مایکروسافت از ویژگی های ویندوز جدید در مراسم رونمایی ویندوز ۱۰ مطالبی را عنوان کرده است که به سوالات زیادی می تواند پاسخ دهد.

معرفی جزئیات و تصاویر ويندوز ۱۰

شرکت مایکروسافت بعد از چند روز از رونمایی ویندوز ۹ از چدیدترین محصول خود به نام ویندوز ۱۰ رونمایی کرد.به گفته جو بلفیور قائم مقام مایکروسافت ويندوز ۱۰ ترکیبی از بهترین های ویندوز ۷ و ۸ است که به صورت پلتفرمی وسیع نسخه دسکتاپ و سرور و … را پشتیبانی می کند.

windows 10وی تأکید کرد تمام ابزارهای مرتبط با «اينترنت اشياء» تا سرورهای غول پیکر با ویندوز ۱۰ کار خواهند کرد و ویندوز دوباره متولد خواهد شد.

ویندوز10دسکتاپ ویندوز ۱۰

مایکروسافت اعلام کرده است که ویندوز۱۰ می تواند در سیستم هایی که نمایشگر ۸۰ اینچی دارند کار کند.
ویندوز 10مایکروسافت تایید کرده است که نسخه ی جدید ویندوز که از آن به نام ویندوز ۱۰ یاد می شود،نسخه  نسخه ی بعدی ویندوزفون هم خواهد بود  با این اعلام شاهد ادغام ویندوز با سیستم عامل موبایل خواهیم بود ولی در نسخه ی موبایلی ویندوز شاهد رابط کاربری دسکتاپ نخواهیم بود.همچنین وی ادامه داد که ویندوز ۱۰ نسخه جدیدتر ویندوز ۸ خواهد بود.پیش از این نیز شایعه شده بود که مایکروسافت قصد دارد هر نسخه از سیستم عامل های ویندوز شامل ویندوز Pro، ویندوز RT و ویندوز فون را یکی کند و در قالب یک سیستم عامل با عنوان ویندوز منتشر نماید.

برخی از قابلیت هایی که در ویندوز ۱۰ وجود دارد عبارت است از:

 منوی استارت:

منویی که برای کاربران ویندوز آشنا بوده ، دوباره در ویندوز۱۰ قرار داده شده است.

قالب بندی بهتر صفحه:

ویندوز جدید این امکان را می دهد که به صورت هم زمان از ۴ نرم افزار استفاده کنید و تمام آن ها را به صورت کامل مشاهده نمایید.در این طرح جدید، صفحه به یک مربع تقسیم می شود. ویندوز جدید هم چنین نرم افزارهایی که به طور پنهان در حال فعالیت می باشند را به کاربر اطلاع می دهد و حتی به طور هوشمند پیشنهادهایی باکار در حال انجام کاربر برای استفاده از نرم افزارها و پر کردن فضای خالی صفحه ارائه می کند.
ویندوز10

تطبیق با رابط کاربری:

بهترین امکان معرفی شده در ویندوز ۱۰ را می توان به اینجا محیطی  که در آن هم استفاده از موس و کیبورد وجود دارد و هم صفحه ی لمسی. ویندوز جدید به طور خودکار در شرایط وصل و استفاده از موس و کیبورد نرم افزارها و محیط را برای استفاده از آن ها آماده می کند و در صورت استفاده از صفحه ی لمسی محیط را با این رابط کاربری تطبیق خواهد داد.
فقظ یک فروشگاه برای همه:
انتظار می رود در نسخه ی آتی یک استور یا فروشگاه برای دریافت نرم افزارها وجود داشته باشد که هم اکنون نیز این کار شروع شده است.با این ویژگی نرم افزارهای طراحی شده قابلیت اجرا بر روی گوشی و هم سیستم های رومیزی را خواهند داشت.

ویندوز10

| | | Next → |

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه